Strona g³ówna

Zapisy telefonicznie: 601 705 313 (mgr Sobczak)

SJO Start isnieje od roku 1992 i od tego czasu prowadzimy kursy języka angielskiego i niemieckiego, oraz przeprowadzamy egzaminy certyfikacyjne. Nasze kursy dostosowane są do potrzeb studentów i dorosłych chcących nauczyć się języka obcego.

Kadra Startu to fachowcy - w większości egzaminatorzy TELC (The European Language Certificates), których systematycznie szkolimy na seminariach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Prowadzimy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania i każdy słuchacz ma możliwość zdobycia potwierdzenia swoich umiejętności zdając u nas jeden z certyfikatów międzynarodowych TELC.

W tym roku, oprócz stałej oferty egzaminów:

  • A1 - Start English/ Start Deutsch
  • B1 - Certificate in English/ Zertifikat Deutsch (język ogólny)
  • B1 - Certificate in English for Business Purposes (język biznesu)
  • B2 - Zertifikat Deutsch Plus (język ogólny)
  • B2 - Certificate in English - AdVantage (język ogólny)
  • B2 - Certificate in English for Business Purposes/ Zertifikat Deutsch fur den Beruf (język biznesu)

wprowadzamy nowość - B2 AdVantage - kurs i egzamin z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Podręczniki jakich używa nasza szkoła to renomowane i ciągle aktualizowane wydawnictwa. Oprócz tego zapewniamy studentom własne materiały do pracy w szkole i w domu, również w formie modułów internetowych opracowanych przez kadrę studium.

Oprócz zajęć tradycyjnych ( 2x2 godziny lub 1x4 godziny tygodniowo) studenci mogą uczestniczyć w zajęciach konwersacyjnych (Over Coffee English), które pomagają przełamać barierę w mówieniu i są doskonałym uzupełnieniem kursów przygotowujących do egzaminów TELC.

e-mail